Hakkımızda

Patlama ve yangın riski taşıyan ortamlara yönelik aydınlatma ekipmanlarının tasarımı ve üretiminde uluslararası lider olmayı hedefliyoruz .

Genlıght ' ın hikayesi, başlangıçta birkaç kişi tarafından kurulan, yıllar içinde büyüyen ve kendisini kaçınılmaz bir içselleştirmeye yol açan çeşitli faaliyetler için sağlam bir temel olarak yapılandıran bir şirketin hikayesidir.

Genlıght bugün Singapur, Dubai, Moskova ve Buenos Aires'te yerleşik 4 Kardeş Şirketi , 10 Dağıtım Merkezi, 250 çalışanı ve geniş bir satış ağına sahip bir grup olup, yüksek cirosu ile pazarın ana oyuncularından biridir.

Vizyon

İşini etik odaklı bir şekilde yürütmek, Genlıght' ın müşterilerle, tedarikçilerle ve daha genel olarak faaliyet gösterdiği sivil ve ekonomik çevreyle ilişkilerinde güvenilirliğini sağlamanın vazgeçilmez şartıdır .

Bu nedenle Genlıght, Kanun Hükmünde Kararname'ye göre bir organizasyon ve yönetim modelini benimsemiştir . İş davranışlarını yasallık, şeffaflık ve verimlilik ilkelerini benimseyerek yapmaktadır.

 

Misyon

Genlıght ' ın hedefi, müşterilerinin ihtiyaçlarını kalite ve güvenilirlik açısından tam olarak karşılayan, sürekli kurumsal karlılık, çevre koruma, karşılama hizmetlerine ve iş güvenliğine saygı ve kendi kuralları olan etik ilkeleri gözeterek ürün ve hizmetler sunmaktır.